HOCKEY GAME: Mistrovství světa

Krabička obsahuje: hrací plochu, 160 herních karet (8 týmů), 18 karet rozhodčího, 8 karet s atributy týmů, 2 karty nápovědy, časomíru, 8 kostek, 2 puky, 2 hokejky, návod

Týmy: ČR, Finsko, Kanada, Švédsko, USA, Rusko, Švýcarsko, Slovensko

NAPSALI O NÁS:

ZATROLENÉ HRY

NEZÁVISLÝ DENÍK

Více informací

H0004
Nové

2 068,00 Kč

9 Položky

- +

 
Více informací

Na tuhle hru jsme opravdu pyšní. Je do detailu propracovaná a věrně simuluje skutečný boj o medaile na mistrovství světa. Každý tým má své kvality a slabiny, podobně jako opravdové národní týmy, svou roli ale hraje i štěstí. Vyhrát zlato může každý, třeba i Švýcaři!

Každý tým obsahuje celkem 20 karet, 5 karet s hráči a dále bonusové a speciální karty, které určují např. sílu střely, zranění soupeřova hráče nebo rvačku. Hru mohou ovlivnit také karty s rozhodčím, které obsahují klasiky jako vyloučení do konce hry, hybridní icing či chybu rozhodčího, ale také špeky jako ztrátu koncentrace gólmana nebo komerční přestávku.

Znáte to napětí, když se v útočné třetině objeví tři Češi v dokonalé formaci a proti nim jede jen jeden hráč soupeře? Cítíte naději, když prohráváme o gól, blíží se konec hry a vhazování buly je v útočném pásmu? Na hokeji je krásné to, že nikdy nevíte, co (ne)uvěřitelného se může stát. Tohle správné napětí v naší hře představují kostky. Pokud budete mít štěstí, proměníte chabý útok na bránu v gól. Když budete mít smůlu, tutovka skončí krásnou střelou vedle.

Teď vám v boji o zlato stojí už jen soupeř, který se zaručeně bude snažit odrazit váš útok, sebrat vám puk a zmařit vaše naděje.

Vyberte si jeden z osmi týmů a pusťte se do bitvy o pohár!

 
Stáhnout

Hockey Game_návod

Kompletní návod na hru Hockey Game_Cze

Stáhnout (899k)

3 dalších produktů ve stejné kategorii