ITA

ITA je svižná, strategická tahová hra pro 2-4 hráče. Cílem hry je jako první hráč postavit zadaný geometrický obrazec pomocí trojúhelníkových herních kamenů a projít jím po vyznačené cestě. Hra ITA klade důraz na obrazovou představivost a na smysl pro plánování jednotlivých tahů.

Více informací

H0027
Nové

650,00 Kč

3 Položky
skladem

- +

 
Více informací

Jednotliví hráči se v kole střídají po směru hodinových ručiček, dokud jeden z nich nesloží jako první zadaný herní obrazec. Hráč, který je aktuálně na tahu, má 2 možnosti, mezi kterými se musí rozhodnout: OBCHOD nebo STAVBA?

Jednotlivé herní obrazce mají své specifické vlastnosti. Základní vlastností je POČET HERNÍCH KAMENŮ nutný ke složení samotného obrazce (6-11 herních kamenů), další je TVAR a poslední je ZPŮSOB PRŮCHODNOSTI obrazce, znázorněný červenou přerušovanou čárou.

Jednotlivé herní kameny mají tvar rovnostranného trojúhelníku a jsou vždy průchozí minimálně ze dvou stran. Kameny jsou rozděleny podle symbolů na 6 kategorií. Jestliže hráč spojí dva kameny se stejným symbolem, MUSÍ splnit požadovaný úkon. Pokud úkon nelze provést, nelze provést ani samotný tah.

Vítězem hry se stává hráč, který jako první sestaví zadaný obrazec.

Pokud chcete hrát hru ve více hráčích, než stanoví parametry hry, můžete zkombinovat 2 a více balení. Případně si můžete složit krásnou mandalu dle libosti :-)

Zaujme jak starší hráče, kteří již mají něco odehráno, tak i hráče mladší a to dokonce i mladší 5 let. Starší hráči si užijí kouzlo objevování různorodých strategií a nejmladší hráči využijí spíše elegantního edukativního provedení k procvičení jemné motoriky, rozeznávání tvarů a barev.

   BALENÍ OBSAHUJE:

60 dřevěných herních kamenů ve tvaru trojúhelníku,

10 ks karet herních obrazců,

1 ks karta nápovědy

a návod v českém jazyce,

a to celé v elegantním dřevěném nebo látkovém obalu.

20 dalších produktů ve stejné kategorii